Online miseközvetítések
Share
Explore

Részletes adatok

Közvetítések
4
Search
Helyszín
Közvetítés linkje
Nap
Időpont
Gyerekmise?
Zene
1
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz templom
péntek
​18:30
Orgonás
2
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz templom
szombat
​18:30
Orgonás
3
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz-templom
kedd
​18:30
Orgonás
4
Angyalföldi Szent Mihály-plébániatemplom
vasárnap
​18:30
Orgonás
6
vasárnap
​10:00
7
vasárnap
​17:00
8
hétfő
​08:00
9
hétfő
​17:00
10
kedd
​08:00
11
kedd
​17:00
12
szerda
​08:00
13
szerda
​17:00
14
csütörtök
​08:00
15
csütörtök
​17:00
16
péntek
​08:00
17
péntek
​17:00
18
szombat
​08:00
19
szombat
​17:00
21
Betegápoló Irgalmasrend Szent István kápolnája
vasárnap
​09:00
22
vasárnap
​08:30
23
vasárnap
​12:00
24
hétfő
​08:30
25
kedd
​08:30
26
szerda
​08:30
27
csütörtök
​08:30
28
péntek
​08:30
29
Bosnyák téri Páduai Szent Antal templom
vasárnap
​18:00
30
Budai Ciszterci Szent Imre Plébánia
vasárnap
​08:00
Csendes
31
Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom
szerda
​17:00
Csendes
32
Budapest-Kelenföld Szent Gellért-templom
vasárnap
​09:00
Orgonás
33
Budapest-Kelenföld Szent Gellért-templom
vasárnap
​11:00
Orgonás
34
Budapest-Kelenföld Szent Gellért-templom
vasárnap
​18:00
Orgonás
35
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz templom
kedd
​18:30
Orgonás
37
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz-templom
hétfő
​18:30
Orgonás
38
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz-templom
szerda
​18:30
Orgonás
39
Budapest, Avilai Nagy Szent Teréz-templom
csütörtök
​18:30
Orgonás
47
Budapest, Jézus Szíve templom (21. kerület)
https://youtube.com/channel/UCGMCvrn5GvBvqErFU_hRpVg
vasárnap
​09:00
Orgonás
62
csütörtök
​07:30
63
csütörtök
​18:00
74
vasárnap
​11:00
77
vasárnap
​11:00
78
vasárnap
​09:30
Orgonás
79
vasárnap
​19:00
80
Debrecen, Attila tér
vasárnap
​06:30
81
Debrecen, Attila tér
vasárnap
​08:30
82
Debrecen, Attila tér
vasárnap
​10:00
83
Debrecen, Attila tér - Alkonyati istentisztelet
vasárnap
​17:30
84
Debrecen, Attila tér - Reggeli istentisztelet
vasárnap
​07:15
94
Dunakeszi Szent Mihály-templom
vasárnap
​10:00
Orgonás
95
vasárnap
​09:00
103
vasárnap
​08:00
104
vasárnap
​11:00
105
vasárnap
​10:00
106
Londoni Szent István Ház, Angliai Római Katolikus Magyarok Egyesülete
vasárnap
​11:30
Orgonás
110
Mány
csütörtök
​08:00
A cappella
113
Mány Szent Kereszt Felmagasztalása templom
vasárnap
​10:00
Orgonás
114
vasárnap
​11:00
115
vasárnap
​17:00
118
Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely
http://szentkut.diapro.hu.
hétfő
​07:15
A cappella
119
Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely
kedd
​07:15
A cappella
120
Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely
szerda
​07:15
A cappella
121
Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely
csütörtök
​07:15
A cappella
122
Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely
péntek
​07:15
A cappella
123
vasárnap
​09:00
132
Páhi
vasárnap
​11:00
Orgonás
133
Pannonhalmi Főapátság
vasárnap
​10:00
Orgonás
134
Páty, Szent II. János Pál templom
hétfő
​10:00
Orgonás
135
Páty, Szent II. János Pál templom
péntek
​18:00
Orgonás
136
Páty, Szent II. János Pál templom
szombat
​20:00
Orgonás
143
Piliscsaba-Klotildliget
kedd
​18:00
A cappella
144
Piliscsaba-Klotildliget, Jézus Szíve Templom
vasárnap
​09:00
Orgonás
145
Piliscsaba-Klotildliget, Jézus Szíve Templom
vasárnap
​18:30
Gitáros
146
Piliscsaba-Klotildliget, Jézus Szíve Templom
vasárnap
​18:30
Gitáros
147
Piliscsaba-Klotildliget, Jézus Szíve Templom
csütörtök
​18:00
A cappella
148
Piliscsaba-Klotildliget; Jézus Szíve Templom
szombat
​18:00
Orgonás
149
Polgárdi, Szent István király plébániatemplom
vasárnap
​09:30
Gitáros
151
Szarvasged
kedd
​17:30
Orgonás
155
Szent István bazilika Mária kápolna
szerda
​18:30
Orgonás
157
Szentendrei Péter-Pál Templom
vasárnap
​12:15
Orgonás
158
Szentendrei Péter-Pál Templom
szerda
​07:30
Orgonás
159
Szentendrei Péter-Pál Templom
csütörtök
​07:30
Orgonás
160
Szentendrei Péter-Pál Templom
péntek
​07:30
Orgonás
161
Szentendrei Péter-Pál Templom
szombat
​07:30
Orgonás
163
vasárnap
​10:00