Skip to content
Práče 2023
Share
Explore
Výsledky

icon picker
Pořadí podle pohlaví

Pohlaví
Číslo jezdce
Čas
Jméno jezdce
Bydliště
Kategorie
Rok narození
Týmy
Typ
Průměrná rychlost
Žena
3
5
1 hr 6 mins 23 secs
Kateřina Bernát
Práče
Speciál
1998
Frndy
S11
58.74
9
1 hr 7 mins 13 secs
Aneta Škarková
Suchohrdly
Speciál
1991
Frndy
S11
58.02
23
1 hr 15 mins 44 secs
Zuzana Sobková
Opava
Originál
1973
Frndy
S11
51.49
Muž
52
7
44 mins 46 secs
Jan Lokaj
Třebechovice
Super GP
1990
Prasata
S11
87.12
8
45 mins 56 secs
Milan Mach
Třebechovice
Super GP
1996
Prasata
S11
84.90
72
46 mins 49 secs
Lubomír Roubec
Medlice
Super GP
1993
NTC
S11
83.30
62
46 mins 52 secs
Antonín Plíšek
Rozkoš
Super GP
1991
Zlatý řetěz
S11
83.22
33
49 mins 23 secs
František Kratochvíl
Oblekovice
Speciál GP
1975
Kraťas
S11
78.99
60
51 mins 29 secs
Dalibor Dvořák
Znojmo
Super GP
1979
NTC
S11
75.75
16
52 mins 1 sec
František Kratochvíl ml.
Oblekovice
Speciál
2004
Kraťas
S11
74.98
64
53 mins 56 secs
Petr Puklický
Štěpkov
Speciál
1994
Staďáci
S11
72.31
61
54 mins
Marek Puklický
Zvěrkovice
Speciál
1991
Zlatý řetěz
S11
72.23
38
59 mins 45 secs
Alois Jung
Práče
Speciál
1953
Jung
S22
65.27
39
59 mins 47 secs
Patrik Jung
Práče
Speciál
1976
Jung
S11
65.24
32
1 hr 10 secs
Bohuslav Hort
Vysočany
Speciál GP
1961
Kraťas
S11
64.82
57
1 hr 51 secs
Luděk Málek
Slatina
Speciál GP
1970
Uhni vole
S11
64.09
40
1 hr 1 min 6 secs
Rostislav Tinka
Práče
Speciál
1970
Jung
S11
63.83
51
1 hr 1 min 32 secs
Luděk Protivínský ml.
Dobšice
Speciál
1999
LPR
S11
63.39
65
1 hr 1 min 55 secs
Josef Holcmann
Suchohrdly
Speciál
1981
Staďáci
S11
62.98
29
1 hr 2 mins 45 secs
Josef Kružík
Jihlava
Speciál
1959
S11
62.15
43
1 hr 2 mins 55 secs
Jan Kutner
Suchohrdly
Speciál
1978
Vokurky
S11
61.99
47
1 hr 3 mins 38 secs
Ludvík Pospíchal
Dyje
Speciál
1968
Dyje
S11
61.28
1
1 hr 6 mins 10 secs
Radim Schabatka
Práče
Speciál GP
1973
FRRTEAM
S11
58.95
31
1 hr 7 mins 23 secs
Radek Hort
Nový Šaldorf
Speciál
2004
S11
57.87
12
1 hr 8 mins 9 secs
Zdeněk Dvořák
Slup
Speciál
2005
S22
57.23
59
1 hr 10 mins 34 secs
Josef Mavler
Znojmo
Speciál
1963
Vokurky
S11
55.26
17
1 hr 11 mins 16 secs
David Kramný
Opava
Originál
1986
Syčáci
S11
54.72
45
1 hr 12 mins 18 secs
Luboš Dufek
Dyje
Speciál
1975
Dyje
S11
53.94
21
1 hr 13 mins 14 secs
Karel Miroslav
Opava
Originál
1968
Opava55
S11
53.26
15
1 hr 13 mins 58 secs
Václav Špaček
Hroška
Originál
1959
Důchodci
S11
52.72
2
1 hr 14 mins 1 sec
Radek Škarka
Suchohrdly
Speciál
1970
FRRTEAM
S11
52.69
11
1 hr 14 mins 3 secs
František Tříska
Práče
Speciál
1975
FRRTEAM
S11
52.67
24
1 hr 14 mins 6 secs
Václav Novák
Opava
Originál
1974
S11
52.63
20
1 hr 14 mins 7 secs
Vojtěch Tögel
Opava
Originál
2001
Syčáci
S11
52.62
35
1 hr 14 mins 53 secs
Miloslav Školník
Hroška
Originál
1968
Důchodci
S11
52.09
67
1 hr 15 mins 26 secs
Libor Tauš
Dyje
Originál
1983
Dyje2
S11
51.70
63
1 hr 15 mins 28 secs
Milan Dubový
Vítonice
Speciál
1960
S11
51.68
22
1 hr 15 mins 51 secs
René Tögel
Opava
Originál
1973
Opava55
S11
51.42
19
1 hr 16 mins 51 secs
Lukáš Jiřík
Opava
Originál
1976
Syčáci
S11
50.75
69
1 hr 16 mins 53 secs
Ondřej Dvořák
Slatina
Originál
2005
S11
50.73
68
1 hr 16 mins 55 secs
Josef Jung
Oblekovice
Originál
1976
Dyje2
S22
50.70
54
1 hr 18 mins 22 secs
Augustín Gregr
Břežany
Speciál
1943
LPR
S11
49.77
66
1 hr 19 mins 48 secs
Petr Tauš
Dyje
Originál
1957
Dyje2
S11
48.87
27
1 hr 21 mins 58 secs
Zdeněk Uvíra
Opava
Originál
1967
Opava55
S11
47.59
71
1 hr 24 mins 8 secs
Josef Večera
Dobelice
Originál
1954
S22
46.35
55
1 hr 24 mins 12 secs
Petr Křivánek
Znojmo
Originál
1973
Káťa a Škubánek
S11
46.32
49
1 hr 27 mins 4 secs
Roman Baláček
Rozkoš
Originál
1970
Odevšud
S22
44.79
41
1 hr 32 mins 4 secs
Karel Fučík
Přímětice
Originál
1965
Káťa a Škubánek
S11
42.36
30
1 hr 32 mins 29 secs
Zdeněk Dítě
Stupešice
Originál
1964
Důchodci
S11
42.17
10
1 hr 33 mins 38 secs
Marián Zsagar
Jaroslavice
Originál
1992
S11
41.65
48
1 hr 36 mins 56 secs
Lubomír Protivínský
Rozkoš
Originál
1973
Odevšud
S11
40.23
56
1 hr 39 mins 17 secs
Miroslav Ludvík
Znojmo
Originál
1976
Káťa a Škubánek
S11
39.28
6
1 hr 39 mins 42 secs
Patrik Kliner
Dobšice
Speciál
1991
Uhni vole
S11
39.12
50
1 hr 54 mins 30 secs
Milan Nečas
Kuchařovice
Originál
1998
S11
34.06
53
1 hr 56 mins 16 secs
Rostislav Pevný
Moravské Budějovice
Speciál
1968
Staďáci
S11
33.54

Want to print your doc?
This is not the way.
Try clicking the ⋯ next to your doc name or using a keyboard shortcut (
CtrlP
) instead.