Skip to content
Práče 2023
Share
Explore
Výsledky

icon picker
Celkové pořadí

View of Listina
4
Pořadí
Číslo jezdce
Jméno jezdce
Čas
Bydliště
Typ
Rok narození
Pohlaví
Kategorie
Týmy
Průměrná rychlost
1
1
7
Jan Lokaj
44 mins 46 secs
Třebechovice
S11
1990
Muž
Super GP
Prasata
87.12
2
2
8
Milan Mach
45 mins 56 secs
Třebechovice
S11
1996
Muž
Super GP
Prasata
84.90
3
3
72
Lubomír Roubec
46 mins 49 secs
Medlice
S11
1993
Muž
Super GP
NTC
83.30
4
4
62
Antonín Plíšek
46 mins 52 secs
Rozkoš
S11
1991
Muž
Super GP
Zlatý řetěz
83.22
5
5
33
František Kratochvíl
49 mins 23 secs
Oblekovice
S11
1975
Muž
Speciál GP
Kraťas
78.99
6
6
60
Dalibor Dvořák
51 mins 29 secs
Znojmo
S11
1979
Muž
Super GP
NTC
75.75
7
7
16
František Kratochvíl ml.
52 mins 1 sec
Oblekovice
S11
2004
Muž
Speciál
Kraťas
74.98
8
8
64
Petr Puklický
53 mins 56 secs
Štěpkov
S11
1994
Muž
Speciál
Staďáci
72.31
9
9
61
Marek Puklický
54 mins
Zvěrkovice
S11
1991
Muž
Speciál
Zlatý řetěz
72.23
10
10
38
Alois Jung
59 mins 45 secs
Práče
S22
1953
Muž
Speciál
Jung
65.27
11
11
39
Patrik Jung
59 mins 47 secs
Práče
S11
1976
Muž
Speciál
Jung
65.24
12
12
32
Bohuslav Hort
1 hr 10 secs
Vysočany
S11
1961
Muž
Speciál GP
Kraťas
64.82
13
13
57
Luděk Málek
1 hr 51 secs
Slatina
S11
1970
Muž
Speciál GP
Uhni vole
64.09
14
14
40
Rostislav Tinka
1 hr 1 min 6 secs
Práče
S11
1970
Muž
Speciál
Jung
63.83
15
15
51
Luděk Protivínský ml.
1 hr 1 min 32 secs
Dobšice
S11
1999
Muž
Speciál
LPR
63.39
16
16
65
Josef Holcmann
1 hr 1 min 55 secs
Suchohrdly
S11
1981
Muž
Speciál
Staďáci
62.98
17
17
29
Josef Kružík
1 hr 2 mins 45 secs
Jihlava
S11
1959
Muž
Speciál
62.15
18
18
43
Jan Kutner
1 hr 2 mins 55 secs
Suchohrdly
S11
1978
Muž
Speciál
Vokurky
61.99
19
19
47
Ludvík Pospíchal
1 hr 3 mins 38 secs
Dyje
S11
1968
Muž
Speciál
Dyje
61.28
20
20
1
Radim Schabatka
1 hr 6 mins 10 secs
Práče
S11
1973
Muž
Speciál GP
FRRTEAM
58.95
21
21
5
Kateřina Bernát
1 hr 6 mins 23 secs
Práče
S11
1998
Žena
Speciál
Frndy
58.74
22
22
9
Aneta Škarková
1 hr 7 mins 13 secs
Suchohrdly
S11
1991
Žena
Speciál
Frndy
58.02
23
23
31
Radek Hort
1 hr 7 mins 23 secs
Nový Šaldorf
S11
2004
Muž
Speciál
57.87
24
24
12
Zdeněk Dvořák
1 hr 8 mins 9 secs
Slup
S22
2005
Muž
Speciál
57.23
25
25
59
Josef Mavler
1 hr 10 mins 34 secs
Znojmo
S11
1963
Muž
Speciál
Vokurky
55.26
26
26
17
David Kramný
1 hr 11 mins 16 secs
Opava
S11
1986
Muž
Originál
Syčáci
54.72
27
27
45
Luboš Dufek
1 hr 12 mins 18 secs
Dyje
S11
1975
Muž
Speciál
Dyje
53.94
28
28
21
Karel Miroslav
1 hr 13 mins 14 secs
Opava
S11
1968
Muž
Originál
Opava55
53.26
29
29
15
Václav Špaček
1 hr 13 mins 58 secs
Hroška
S11
1959
Muž
Originál
Důchodci
52.72
30
30
2
Radek Škarka
1 hr 14 mins 1 sec
Suchohrdly
S11
1970
Muž
Speciál
FRRTEAM
52.69
31
31
11
František Tříska
1 hr 14 mins 3 secs
Práče
S11
1975
Muž
Speciál
FRRTEAM
52.67
32
32
24
Václav Novák
1 hr 14 mins 6 secs
Opava
S11
1974
Muž
Originál
52.63
33
33
20
Vojtěch Tögel
1 hr 14 mins 7 secs
Opava
S11
2001
Muž
Originál
Syčáci
52.62
34
34
35
Miloslav Školník
1 hr 14 mins 53 secs
Hroška
S11
1968
Muž
Originál
Důchodci
52.09
35
35
67
Libor Tauš
1 hr 15 mins 26 secs
Dyje
S11
1983
Muž
Originál
Dyje2
51.70
36
36
63
Milan Dubový
1 hr 15 mins 28 secs
Vítonice
S11
1960
Muž
Speciál
51.68
37
37
23
Zuzana Sobková
1 hr 15 mins 44 secs
Opava
S11
1973
Žena
Originál
Frndy
51.49
38
38
22
René Tögel
1 hr 15 mins 51 secs
Opava
S11
1973
Muž
Originál
Opava55
51.42
39
39
19
Lukáš Jiřík
1 hr 16 mins 51 secs
Opava
S11
1976
Muž
Originál
Syčáci
50.75
40
40
69
Ondřej Dvořák
1 hr 16 mins 53 secs
Slatina
S11
2005
Muž
Originál
50.73
41
41
68
Josef Jung
1 hr 16 mins 55 secs
Oblekovice
S22
1976
Muž
Originál
Dyje2
50.70
42
42
54
Augustín Gregr
1 hr 18 mins 22 secs
Břežany
S11
1943
Muž
Speciál
LPR
49.77
43
43
66
Petr Tauš
1 hr 19 mins 48 secs
Dyje
S11
1957
Muž
Originál
Dyje2
48.87
44
44
27
Zdeněk Uvíra
1 hr 21 mins 58 secs
Opava
S11
1967
Muž
Originál
Opava55
47.59
45
45
71
Josef Večera
1 hr 24 mins 8 secs
Dobelice
S22
1954
Muž
Originál
46.35
46
46
55
Petr Křivánek
1 hr 24 mins 12 secs
Znojmo
S11
1973
Muž
Originál
Káťa a Škubánek
46.32
47
47
49
Roman Baláček
1 hr 27 mins 4 secs
Rozkoš
S22
1970
Muž
Originál
Odevšud
44.79
48
48
41
Karel Fučík
1 hr 32 mins 4 secs
Přímětice
S11
1965
Muž
Originál
Káťa a Škubánek
42.36
49
49
30
Zdeněk Dítě
1 hr 32 mins 29 secs
Stupešice
S11
1964
Muž
Originál
Důchodci
42.17
50
50
10
Marián Zsagar
1 hr 33 mins 38 secs
Jaroslavice
S11
1992
Muž
Originál
41.65
51
51
48
Lubomír Protivínský
1 hr 36 mins 56 secs
Rozkoš
S11
1973
Muž
Originál
Odevšud
40.23
52
52
56
Miroslav Ludvík
1 hr 39 mins 17 secs
Znojmo
S11
1976
Muž
Originál
Káťa a Škubánek
39.28
53
53
6
Patrik Kliner
1 hr 39 mins 42 secs
Dobšice
S11
1991
Muž
Speciál
Uhni vole
39.12
54
54
50
Milan Nečas
1 hr 54 mins 30 secs
Kuchařovice
S11
1998
Muž
Originál
34.06
55
55
53
Rostislav Pevný
1 hr 56 mins 16 secs
Moravské Budějovice
S11
1968
Muž
Speciál
Staďáci
33.54
There are no rows in this table

Want to print your doc?
This is not the way.
Try clicking the ⋯ next to your doc name or using a keyboard shortcut (
CtrlP
) instead.